O firmie

Jesteśmy dynamicznie działającą firmą oferującą profesjonalną obsługę logistyczno-transportową wszelkiego rodzaju ładunków na terenie kraju, Europy i świata. Firma nasza powstała w Dzierzgoniu w styczniu 2008 roku.

Podczas kilkuletniej działalności zdobyliśmy gruntowne doświadczenie w branży transportowej i w dniu dzisiejszym możemy powiedzieć, że w tym co robimy jesteśmy naprawdę dobrzy. Świadczymy usługi transportu i spedycji, ale także prowadzimy magazyny dystrybucyjne i projektujemy rozwiązania logistyczne dla naszych kontrahentów.

Ponadto prowadzimy również produkcję palet drewnianych. Mając nadzieję, że nasza oferta okaże się interesująca także dla Państwa oczekujemy na nawiązanie współpracy.

Dlaczego my?

Wybierając współpracę z „Maksimiliana Polska” nasi partnerzy mogą być pewni, że dokonali dobrego wyboru. Dla nas najważniejszy jest klient ! Dzięki zgranemu i doświadczonemu zespołowi świadczymy usługi na najwyższym poziomie!


Licencja

Zgodnie z Ustawą o transporcie drogowym, dla wykonywania pośrednictwa przy drogowym przewozie rzeczy, zarówno krajowego jak i międzynarodowego, niezbędne jest uzyskanie licencji na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy a także zabezpieczenie finansowe w wysokości 50.000 EUR. Informujemy, że spełniamy powyższe warunki i posiadamy licencję nr 0107290, wydaną przez Starostę Sztumskiego. Dodatkowo nasza działalność jest ubezpieczona na kwotę 1.000.000 PLN.

ZOBACZ LICENCJĘ